60-latek dotkliwie pobił żonę i groził jej śmiercią

  • 12 czerwca 2019, 15:32
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
60-latek dotkliwie pobił żonę i groził jej śmiercią fot. pixabay
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 60-latkowi, który pobił swoją żonę. Z ustaleń kryminalnych wynika, że pijany mężczyzna uderzał pokrzywdzoną w twarz oraz kopał po całym ciele, groził jej także pozbawieniem życia. Decyzją sądu podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w więziennej celi.

Wczoraj (11.06.2019) w braniewskim sądzie zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny podejrzanego o pobicie żony. Z ustaleń policjantów wynika, że pijany 60-latek pod koniec maja br. zaatakował pokrzywdzoną bijąc ją po twarzy oraz kopiąc po całym ciele. O całej sytuacji powiadomili funkcjonariuszy zaniepokojeni sąsiedzi kobiety. Sprawą zajęli się kryminalni. W działania, które miały zagwarantować bezpieczeństwo pokrzywdzonej poprzez jak najszybsze odizolowanie agresora, zaangażował się także kurator.

- Policjanci zatrzymali 60-latka 10 czerwca br. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili mu dwa zarzuty – uszkodzenia ciała żony oraz kierowania wobec niej gróźb karalnych - informuje sierż. szt.Jolanta Sorkowicz oficer prasowy KPP w Braniewie.

Następnego dnia mężczyzna stanął przed sądem, gdzie zdecydowano o jego tymczasowym aresztowaniu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ziom
12.06.2019, 22:51
ziom
dziadyga jedna,niech gnije w pierdlu