Sprytni i odważni. Mali twardziele dali radę!

Sprytni i odważni. Mali twardziele dali radę! fot. redakcja
Ponad 300 zawodników, blisko 2 km trasa naszpikowana różnego rodzaju przeszkodami i cała masa pozytywnych emocji – tak w kilku słowach można opisać tegoroczny Bieg Braniewscy Mali Twardziele.

W niedzielne popołudnie w parku Miejskiego Ośrodka Sportu najmłodsi mieszkańcy Braniewa rywalizowali o tytuł Małego Twardziela. W tegorocznej III edycji ekstremalnego biegu dla dzieci wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Na starcie stanęło ponad trzystu zawodników i zawodniczek.

Jak przystało na bieg ekstremalny, blisko 2 km trasa obfitowała w rozmaite przeszkody. Uczestnicy czołgali się pod opancerzonym transporterem, wdrapywali się po linie na bele słomy, skakali i zjeżdżali po specjalnej macie. Najmłodsi biegli w towarzystwie swoich rodziców, starsi dawali sobie radę sami. Bieg po równoważni, pokonanie sznurkowych pajęczyn, tuneli czy też rowu z wodą, wymagało od zawodników nie tylko sprytu, ale też sporej odwagi.

W niedzielnych zmaganiach nie było przegranych. Liczyła się dobra zabawa i aktywnie spędzony czas. Na mecie każdy uczestnik otrzymywał medal, który był jednocześnie potwierdzeniem zdobycia zaszczytnego tytułu Małego Twardziela.

Wydarzenie zorganizował Miejski Ośrodek Sportu Zatoka oraz Stowarzyszenie Sportowe Rim Tim Team.

Redakcja TVBraniewo24
Braniewscy Mali Twardziele 2019
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (104)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosc
22.06.2019, 14:43
gosc
szykujemy mlodz na wojne?
mama
20.06.2019, 2:36
mama
Super impreza. Pani Marto dziękujemy