Pijana 43-latka wjechała do rowu. Miała prawie 3 promile

  • 1 pażdziernika 2019, 19:09
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Policjanci z braniewskiego ogniwa ruchu drogowego interweniowali wobec pijanej kierującej, która zjechała autem do rowu. Funkcjonariusze ustalili, że w chwili zdarzenia miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, jej prawo jazdy zostało już wcześniej zatrzymane także za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj (30.09.2019 r.) około godz.19:00 policjanci zostali powiadomieni, że w okolicy miejscowości Glinka, w przydrożnym rowie znajduje się pojazd. Na miejsce natychmiast skierowano patrol drogówki. Funkcjonariusze zastali w samochodzie kobietę, która początkowo próbowała ich zmylić co do przebiegu zdarzenia tłumacząc, że to nie ona prowadziła samochód, a nieobecny na miejscu mąż.

Policjanci szybko jednak dotarli do prawdy. Okazało się, że 43-latka jadąc w kierunku Braniewa straciła panowanie nad autem i zjechała z drogi do rowu.

- Przeprowadzone badanie jej stanu trzeźwości wykazało, że miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, funkcjonariusze ustalili, że ma ona zatrzymane prawo jazdy, także za jazdę w stanie nietrzeźwości - mówi mł. asp.Jolanta Sorkowicz oficer prasowy KPP w Braniewie.

Teraz sprawą zajmą się kryminalni. 

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bolo
03.10.2019, 12:09
Bolo
Człowiek nie wielbłąd pić musi.