Pijany motorowerzysta zderzył się z samochodami

  • 19 listopada 2019, 8:22
  • Informacja prasowa KPP w Braniewie
  • Na sygnale
O dużym szczęściu może mówić pewien motorowerzysta, który za nic miał obowiązujące przepisy drogowe, swoje bezpieczeństwo oraz innych podróżujących. Pijany 41-latek wyruszył w trasę bez kasku ochronnego, a gdy stracił panowanie nad pojazdem – zderzył się z dwoma samochodami. Tym razem skończyło się jedynie na ogólnych potłuczeniach ciała u kierującego, nie uniknie on jednak odpowiedzialności karnej.

W minioną sobotę (16.11.2019 r.) około godz. 12:00 oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na terenie gminy Wilczęta. Do działań zaangażowano policjantów, strażaków, wezwano także pogotowie. Interweniujący funkcjonariusze ustalili, że 41-letni motorowerzysta stracił nagle panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w bok opla jadącego z naprzeciwka, a następnie wywrócił się i uderzył w przód kolejnego samochodu. Mężczyzna podróżował bez kasku ochronnego. Będący na miejscu zespół pogotowia zdecydował o przetransportowaniu motorowerzysty do szpitala. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie wykazało, że w chwili zdarzenia 41-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci wciąż apelują o zachowanie większej ostrożności na drodze i respektowanie przepisów ruchu drogowego. Piłeś? NIE JEDŹ!

 

Informacja prasowa KPP w Braniewie
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Avant
21.11.2019, 15:29
Avant
Jesteśmy grupą wsparcia finansowego, która zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej liczby instrumentów bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są zatwierdzone w ciągu 24-48 godzin od pomyślnego zastosowania. Oferujemy pożyczki od minimalny zakres 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z przystępną stopą procentową 3% i pożyczką okres od 1 do 25 lat w celu spłaty pożyczki. Celem grupy Avant jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami. Napisz do nas przez: av_ant@outlook.com Wyślij do nas e-mail za pośrednictwem; avants.loan@gmail.com Whatsapp +1 (409) 2062954 pozdrowienia Grupa Avant