Oferta przedsiębiorstwa Eko Architektura

W ostatnich latach za sprawą działań podejmowanych przez ekologów, nastąpił znaczący zwrot ku naturze. Dziś, coraz więcej osób pyta, nie o to ,,za ile’’, ale ,,w jaki sposób’’. Zmiana w myśleniu bezpośrednio przełożyła się na produkcję ekologicznych produktów, które nie wpływają na stań środowiska naturalnego. Za sprawą tego, coraz więcej osób na świecie decyduje się na budowę domów z naturalnych materiałów. Dużym zainteresowaniem cieszą się domu z drewna. Specjalistą w ich budowie jest dyrektor firmy Eko Architektura, który zgodził się porozmawiać z nami o procesie powstawania drewnianych konstrukcji mieszkalnych.

Panie dyrektorze, dlaczego spośród wszystkich dostępnych na rynku naturalnych materiałów, to właśnie drewno cieszy się największym zainteresowaniem?

Drewno od zawsze uznawane było za materiał ekskluzywny, którzy nadawał wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu. Ze względu na to, iż owa ekskluzywność była związana z wysokimi kosztami pozyskiwania, drewno nie było powszechnym materiałem budowlanym. Na szczęście dziś znaleziono kompromis, który umożliwił niemalże każdemu mieszkańcowi naszego kraju, posiadanie własnego domku drewnianego. 

Drewno, z którego wykonujemy nasze projekty pochodzi z dalekiej północy kontynentu. Nasze badania udowodniły, iż doskonale sprawdza się w strefie klimatu umiarkowanego, znosząc niekorzystne warunki atmosferyczne. Specjalnie wyselekcjonowane drzewa, są nie tylko trwałe, ale i wydzielają charakterystyczny w zapachu olejek eteryczny, który udrażnia drogi oddechowe. 

Proszę opowiedzieć o właściwościach drewna? Dlaczego Pana firma postawiła akurat na nie?

W naszym przypadku wybór drewna nie był przypadkowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak fantastycznym jest materiałem. Oprócz właściwości fizycznych,  drewno posiada szereg właściwości, które korzystnie wpływają na nasze zdrowie.

Niewiele osób wie, iż przebywanie w drewnianych pomieszczeniach zalecane jest każdemu, kto boryka się z alergią. W drewnianych wnętrzach nie unosi się kurz, który jest odpowiedzialny za przemieszczanie alergenów. Ciepła barwa desek nie tylko uspakaja nasze  nerwy, ale także pozwala się odprężyć i zrelaksować.

Czy drewniane domy wymagają dodatkowego ocieplenia?

Wszystko zależy od tego, do czego ma służyć dom. Jeżeli pragniemy zbudować dom całoroczny, wszystkie nasze konstrukcje posiadają wzmocnione ściany, które nie wymagają dodatkowego ocieplenia, gdyż drewno doskonale utrzymuje ciepło. Dzięki temu z łatwością można zmniejszyć koszty przeznaczone na ogrzewanie. Oprócz tego, iż domów tych nie trzeba ocieplać, nie trzeba ich również dodatkowo wykańczać.  Drewniane deski prezentują się niezwykle efektownie. Można powiedzieć, iż łączą w sobie funkcjonalność, a także nowoczesny wygląd.

Czy w zestawie do waszych domów dołączane są okna i drzwi?

To co u naszej konkurencji uznawane jest za wersję Premium, u nas jest wersją standard. Każdy spośród naszych zestawów domków drewnianych posiada drzwi z klejonego drewna sosnowego z pakietami szybowymi, a także dopasowane okna. Staramy się, aby Eko Architektura oferowała najwyższej klasy produkt, w jak najniższej cenie. Pragniemy, aby każdy Polak mógł sobie pozwolić na wykonany z drewna dom całoroczny, bądź domek letniskowy. Ciekawostka jest, iż oprócz domów, podejmujemy się wykonania:

  • Drewnianych garaży,
  • Wiat,
  • Domków ogrodowych,
  • Domków na narzędzia,
  • Drewnianych altanek,
  • Podejmujemy się wykończenia drewnianych konstrukcji,  a także dobudowania wymarzonego drewnianego tarasu,

 

Eko Architektura jest obecnie liderem na rynku drewnianych domów. Dzięki przemyślanej strategii, a także wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań, oferuje jedyne w swoim rodzaju domy, które tworzone są z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie rodzin. Decydując się na jeden z ich projektów, można zyskać wspaniały budynek w przystępnej cenie. Dyrektor Przemysław Balcewicz wraz z zespołem bada rynek i stara się wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów. tylko takie podejście do biznesu gwarantuje odniesienie sukcesu na skale nie tylko krajową, ale i międzynarodową.

artykuł partnera
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

John David
09.08.2020, 23:48
John David
Udzielamy gwarantowanych pożyczek biznesowych, pożyczek na zakup samochodu, pożyczek na zakup domu i innych pożyczek osobistych oraz wiele innych. Udzielamy pożyczki długoterminowej od 1 roku do maksymalnie 50 lat z oprocentowaniem 3%. aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się przez e-mail: johndavidcredit@outlook.com lub WhatsApp: +12512399773