Katy Perry - najlepsze teksty piosenek. Czemu szukamy ich w Internecie?

Katy Perry jest osobą powszechnie znaną i lubianą. Na jeden nieprzychylny komentarz znajduje się ponad 100 pozytywnych. Perry konsekwentnie buduje swój wizerunek, a już niedługo będzie realizowała się w zupełnie nowej roli. Nie sposób przeliczyć hitów, jakie stworzyła, które dotarły na sam szczyt list przebojów. Oprócz tego napisała wiele ambitnych, tanecznych, rozrywkowych tekstów, które naprawdę warto poznać. Dlatego dzisiaj pochylimy się nad osobą Katy Perry, poznamy lepiej ją i jej teksty. Pokażemy wam miejsce, w którym będziecie mogli znaleźć najwięcej tekstów piosenek w całym Internecie. Razem z tłumaczeniami!

Kim jest Katy Perry?

Katy Perry, a właściwie Katheryn Elizabeth Hudson jest amerykańską piosenkarką, która tworzy przeboje z gatunku pop. Jest również autorką tekstów – co najciekawsze, nie tylko swoich. Często tworzyła przeboje dla innych gwiazd, które ochoczo z nich korzystały. Urodziła się i dorastała w Santa Barbara. Kilkakrotnie próbowała przebić się w muzyce, w tworzeniu tekstów, w wydawaniu albumów, ale długo nie przenosiło to sukcesu. Swoją popularność zdobyła dopiero w 2008 roku, po wielu próbach. Ktoś inny mógłby się zniechęcić, ale nie Katy. Wtedy też postanowiła, że przyjmie zupełnie nowy pseudonim i w tym celu wykorzystała panieńskie nazwisko swojej matki. Dzisiaj jest tym, kim ją kojarzymy. Poznajmy lepiej jej teksty!

Niesamowite teksty Perry

Katy Perry ma naturalny talent do tworzenia utworów. Zajmowała się zarówno typowo tanecznymi hitami, które nie miały głębszego przesłania, ale napisała również wiele ambitnych tekstów, które mogłyby skłaniać do refleksji i pochylenia się nad swoim życiem. Najpopularniejszą piosenką, którą wylansowała na początku swojej kariery była „I Kissed a Girl”, która przyniosła jej ogromny, komercyjny sukces. Potem poszło już z górki. Napisała „Hot n Cold”, trafiała raz za razem na szczyty list przebojów w wielu krajach.
Nie można zapomnieć również o takich przebojach jak „Firework” czy „Unconditionally”, które niosą za sobą niesamowite przesłanie. Warto poznać ich tłumaczenie, co możliwe jest na stronie https://tekstpiosenki.net/katy-perry.

Po co szukamy tekstów w Internecie?

Warto o tym wspomnieć, żeby nikt nie pomyślał sobie, że te strony są niepotrzebne. Niektórzy robią to po to, aby lepiej zrozumieć o czym śpiewają ich ulubieni artyści. Inni z kolei pobierają piosenki, aby móc ćwiczyć swój wokal.
Niektórzy z kolei korzystają z takich stron, aby przetłumaczyć sobie popularne piosenki. Robią to po to, żeby lepiej je zrozumieć; aby nauczyć się lepiej obcego języka. Powodów jest mnóstwo. W zasadzie ile osób, tyle powodów. Więcej różnych tekstów piosenek możecie zawsze sprawić na tekstpiosenki.net. Warto! Nigdzie w Internecie nie ma aż tak wielkiej bazy tekstów piosenek i tłumaczeń. Oprócz tego z powodzeniem możecie sobie obejrzeć tam również ulubione teledyski!

artykuł partnera
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Slavis
11.03.2020, 11:34
Slavis
Dla mnie od zawsze to była forma nauki języka obcego. Zdecydowanie fajniej się słucha piosenki, gdy rozumie się, co śpiewają. A znajomość języka nie zawsze pozwala na wychwycenie wszystkich słów.