Poniedziałkowa zbiórka krwi – Strażacy zapraszają do udziału w akcji

  • 18 czerwca 2020, 11:28
  • informacja prasowa
  • Wydarzenia
fot. archiwum redakcji
Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zapraszają do udziału w akcji poboru krwi. Akcja z udziałem mobilnego punktu poboru krwi zostanie przeprowadzona w poniedziałek (22 czerwca 2020 roku) w godz. 08:00 – 11:30 na placu wewnętrznym komendy.

- Wszystkich chętnych wraz z dokumentem tożsamości zapraszamy do honorowego oddawania krwi w siedzibie straży pożarnej (Braniewo ul. Plac Strażacki 2). Akcja przeprowadzona za pośrednictwem ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie pozwala na udział około 40 – 45 osób - informuje  oficer prasowy KP PSP w Braniewie bryg. Ireneusz Ścibiorek.

 

Osoby zainteresowane udziałem w akcji poboru krwi muszą dokonać zgłoszenia elektronicznego za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: jrg@straz.braniewo.pl, lub telefonicznie pod numerem 55 620 55 11. Udział w zbiórce może wziąć każdy pełnoletni mieszkaniec.

 

- Serdecznie zapraszamy do udziału w tak szczytnej akcji honorowego krwiodawstwa. Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem! - przypominają strażacy.

informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.