Zderzenie trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala

  • 31 sierpnia 2020, 17:12
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
Zderzenie trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala fot. PSP w Braniewie
W poniedziałek 31 sierpnia 2020 roku o godz. 09:32 służba dyżurna Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Braniewie odebrała zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy osobowego oraz samochód ciężarowy.

Do wypadku doszło na drodze powiatowej, pomiędzy miejscowościami Braniewo - Bemowizna. Prawdopodobnie w wyniku niezachowania ostrożności przez kierującego autem osobowym doszło do najechania na tył jadącego auta osobowego, a w konsekwencji zderzenia z pojazdem ciężarowym poruszającym się przeciwnym pasem drogi. Kierowca pojazdu ciężarowego chcąc uniknąć zderzenia czołowego z autem marki BMW zjechał z drogi zatrzymując się na pobliskim polu.

W wyniku wypadku kierujący pojazdem osobowym marki BMW z urazem kończyny dolnej został przewieziony do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Na czas prowadzenia działań ruch na drodze powiatowej Braniewo – Bemowizna został wstrzymany.

- Uczestnicy zdarzenia mogą mówić o dużym szczęściu z uwagi na fakt, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń - informuje bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy PSP w Braniewie.

 Na miejscu wypadku pracowały dwie załogi braniewskiej policji, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz załoga ZRM z Powiatowego Centrum Medycznego w Braniewie. Braniewscy strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w rozbitych autach oraz udzielili pomocy medycznej do czasu przyjazdu załogi ZRM.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają braniewscy policjanci.

 

Informacja prasowa
Zderzenie trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala
— PSP w Braniewie

Zdjęcia (13)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ziom
01.09.2020, 17:52
Ziom
Mało ambulansów jest w powiecie. Za komuny było kilkanaście pojazdów w Braniewie teraz 2 może 3. Mamy za to duuuzo kościołów to może rozmodleni niech dzwonia na plebanię w razie potrzeby...
Walo
06.09.2020, 9:37
Walo
A tak wogóle to o co ci januszku chodzi? Żona poszła z księdzem ?