XVII sesja Rady Gminy Płoskinia

W najbliższy piątek (11.12.2020) w sali widowiskowej Biblioteki Gminnej w Płoskini odbędzie się XVII sesja Rady Gminy Płoskinia. Rozpoczęcie posiedzenia zaplanowano na 9.00.

Poza stałymi punktami porządku obrad, radni zajmą się zmianami w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020-2030 oraz zmianami w tegorocznym budżecie. Pod obrady trafia również uchwały w sprawie dopłat dla odbiorców zbiorowego odprowadzania ścieków, zmiany kategorii drogi oraz zgody na zbycie nieruchomości położonych na terenie gminy. 

 

 

Porządek obrad XVII zwyczajnej  Sesji  Rady Gminy Płoskinia.

 1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie  zmiany Uchwały Nr X/93/2019 z dnia 31 grudnia 2019r. w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2020-2030.
 4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2020 rok
 5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie dopłaty dla odbiorców usług zbiorowego odprowadzania ścieków.
 6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zaliczenia drogi  do  kategorii dróg gminnych i ustalenia jej przebiegu.
 7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości położonych na terenie Gminy Płoskinia
 8. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 9. Interpelacje radnych.
 10. Wolne wnioski.
 11. Zakończenie obrad. 
Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Katarzyna
20.12.2020, 2:58
Katarzyna
Wiekszej manipulacji jaka odegral radny Chrusciela nie mialam okazji doswiadczyc w swoim zyciu myslalam ze ma twardszy kregoslup. I kto do kogo dzwonil powiedzial ze rada zostala wprowadzona w blad glosujac za miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w Dabrowie. Natomiast p. wojt zapomnial dodac taki maly szczegol ze po drugiej stronie sa jego grunty rolne ktore rozgranicza wzdluz pas drogi mam poprostu pecha ze granicze gruntem z wojtem nalozono plan zagospodarowania przestrzennego na moja dzialke w celu pobudowania drogi poniewaz zostal zawezony przejazd kiedy na polecenie wojta zostaly postawione slupy energetyczne droga wedlug planu ma miec 10m z chodnikiem na 3.5 m z mozliwoscia zawracania na 15m razem ma byc zabrane 0.72 ha droga dotyczy dojazdu tylko do posesji wojta.