Starsza kobieta wpadła do skrzyni łóżka. Potrzebna była pomoc strażaków

  • 26 grudnia 2020, 17:28
  • Informacja prasowa
  • Na sygnale
fot. PSP w Braniewie
26 grudnia 2020 roku, kilkanaście minut po godz. 04:00 braniewscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące kobiety, która wymagała pomocy mundurowych. Z informacji uzyskanych od osoby zgłaszającej , kobieta znajdowała się w skrzyni od łóżka.

Zdarzenie miało miejsce w Braniewie. Na miejscu okazało się, że starsza kobieta 88 lat prawdopodobnie podczas wyciągania pościeli straciła równowagę i wpadła do skrzyni łóżka. Syn, który w nocy zadzwonił do straży pożarnej nie był w stanie samodzielnie wydobyć matki. Kobieta przez kilka godzin znajdowała się w niewygodnej pozycji, leżąc w częściowo otwartej kanapie.

- Strażacy obecni na miejscu interwencji, wydobyli kobietę ze skrzyni na pościel i ułożyli na łóżku. Przeprowadzono wywiad czy nie wymaga pomocy medycznej. Na szczęście skończyło się tylko na krótkotrwałym bólu kończyny górnej - mówi bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy PSP w Braniewie.  - To kolejna z interwencji straży pożarnej, która może zaskoczyć również samych mundurowych wskazując na szeroki wachlarz usług ratowniczych, które realizują strażacy - dodaje oficer.   

Informacja prasowa
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.