Wpadli podczas kontroli drogowej. W samochodzie mieli woreczki z suszem oraz tabletki

  • 10 lutego 2021, 10:01
  • Informacja prasowa KPP w Braniewie
  • Na sygnale
Zatrzymaniem i przedstawieniem zarzutów za popełnione przestępstwo zakończyła się policyjna kontrola na terenie Braniewa. Dwóch mieszkańców powiatu braniewskiego odpowie teraz za posiadanie narkotyków, za co grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę (03.02) po godz. 18:00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego na jednej z braniewskich ulic przystąpili do kontroli pojazdu. W aucie poza pasażerem znajdował się jego starszy znajomy. Już na samym początku policjanci zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie mężczyzn, postanowili więc sprawdzić, co mogło być tego przyczyną.

Funkcjonariusze zabezpieczyli wówczas należące do pasażera narkotyki, a chwilę później zarówno on, jak i kierowca, trafili do policyjnej celi. Sprawą zajęli się kryminalni. Policjanci, przeszukując pojazd, którym podróżowali podejrzani, zabezpieczyli m.in. woreczki strunowe z suszem roślinnym oraz kilkadziesiąt sztuk tabletek. Użyty tester wskazał, że mogły to być amfetamina, ecstasy oraz marihuana. Zgromadzony materiał dowodowy wystarczył, by przedstawić zatrzymanym zarzut posiadania narkotyków, za co grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Informacja prasowa KPP w Braniewie
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.