"Dbam o swoje bezpieczeństwo" - wyłoniono powiatowych laureatów

  • 26 kwietnia 2017, 22:10
  • informacja prasowa KPP w Braniewie
  • Edukacja
fot. KPP w Braniewie
Rozwijanie odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych, zrozumienie zagrożenia jakie niesie ze sobą wybór niewłaściwego miejsca zabawy, bezpieczne korzystanie z Internetu - to tylko niektóre z celów VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Dbam o swoje bezpieczeństwo". 9 z 47 nadesłanych prac wybranych przez komendanta i policyjnego profilaktyka zostało zakwalifikowanych do wojewódzkiego finału.

Rozwijanie odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje  i innych, zrozumienie zagrożenia jakie niesie ze sobą wybór niewłaściwego miejsca zabawy, bezpieczne korzystanie z Internetu to tylko niektóre z celów VII Wojewódzkiego Konkursu  Plastycznego policyjnego "Dbam o swoje bezpieczeństwo". 9 z 47 nadesłanych prac wybranych przez komendanta i policyjnego profilaktyka zostało zakwalifikowanych do wojewódzkiego finału.

 

VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Dbam o swoje bezpieczeństwo" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 30 w Olsztynie i Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie jak co roku cieszyła się zainteresowaniem uczniów z klas I – III szkół podstawowych z terenu naszego powiatu. 

 

Do braniewskiej jednostki Policji wpłynęło blisko 50 prac plastycznych, z których policjanci musieli wybrać do etapu wojewódzkiego 9 prac, po 3 z każdej grupy wiekowej. W etapie powiatowym rywalizowały dzieci ze szkół w Lechowie, Płoskini, Szylenach, Lipowinie, Zagajach i SP nr 3 w Braniewie. Wśród wyróżnionych prac, które reprezentować będą nasz powiat na etapie wojewódzkim, znalazły się prace ze szkół w Płoskini i SP nr 3 w Braniewie.

 

informacja prasowa KPP w Braniewie

Zdjęcia (4)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.