Piąte urodziny Julki. Przyjdź, baw się i pomagaj

Piąte urodziny Julki. Przyjdź, baw się i pomagaj fot. Redakcja
Pokazy służb mundurowych, licytacje cennych przedmiotów, gry, zabawy i konkursy - takie i wiele innych atrakcji czekają na wszystkich, którzy wezmą udział w wyjątkowym przyjęciu urodzinowym. W niedzielę 20 sierpnia o 13.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu w Braniewie odbędą się 5 urodziny braniewianki Julii Buczko. Dochód z imprezy w całości zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

5-letnia Julia urodziła się z rzadką wadą rozwojową mózgu. W wyniku schorzenia dziewczynka cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, niedowład czterokończynowy, małogłowie i hipernatremię. Julia nie mówi, i nie chodzi. Wymaga stałej opieki oraz intensywnej, kosztownej rehabilitacji. Dwutygodniowe turnusy, zakup sprzętu ortopedycznego i urządzeń wspomagających ćwiczenia w domu to ogromny koszt, który przekracza możliwości finansowe rodziców. Jednak dzięki wsparciu życzliwych ludzi, dziewczynka może kontynuować leczenie i systematyczna rehabilitację.

 

Leczenie i rehabilitację Julki można wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Zdążyć z pomocą.

Fundacja Dzieciom ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ Warszawa Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Tytułem: 22679 Buczko Julia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dobrowolne datki można także wrzucać do specjalnych puszek, które znajdują się w sklepach, barach i zakładach usługowych.

Redakcja TVBraniewo24
Piąte urodziny Julii Buczko. Przyjdź, baw sie i pomagaj
— Redakcja TVBraniewo24
Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ANNA
31.08.2017, 6:17
ANNA
TO WSPANIAŁA INICJATYWA POZDRAWIAM