II Braniewski Bieg Hozjusza co raz bliżej. Ostatnia szansa na zapisy

II Braniewski Bieg Hozjusza co raz bliżej. Ostatnia szansa na zapisy fot. archiwum redakcji
Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych i najważniejszych imprez biegowych w Braniewie. Już 3 września kilkuset zawodników z całej Polski wystartuje w II edycji Braniewskiego Biegu Hozjusza.

Podobnie jak przed rokiem bieg rozpocznie się o 14.00 przed Braniewskim Centrum Kultury, a zakończy w amfiteatrze miejskim. Zawodnicy będą mieli do pokonania szybką, 10 km trasę wiodącą ulicami miasta. Zawody zostaną rozegrane w kilkunastu kategoriach. Poza klasyfikacją generalną kobiet i mężczyzn, organizatorzy nagrodzą najlepszych w kategoriach wiekowych.

W tym roku oprócz medali i statuetek zwycięzcy otrzymają również nagrody pieniężne. Dodatkowo po biegu wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe. Dekoracja zwycięzców odbędzie się na terenie Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Gdańskiej w Braniewie.

 

- Odchodzimy od zakończenia na amfiteatrze - tam będzie znajdowała się meta. Oficjalne zakończenie odbędzie się na terenie szkoły, gdzie wcześniej będzie biuro zawodów - mówi dyrektorka MOS w Braniewie Marta Wychowaniak.

 

Ostatnia szansa na zapisy! 

Dotychczas swój udział w II Braniewskim Biegu Hozjusza zadeklarowało 200 zawodników. Udział w imprezie można zgłosić online, ale trzeba się spieszyć. Lista zawodników zostanie zamknięta w piątek o północy. Aby zgłosić się do biegu wystraczy wejść na stronę www.bieghozjusza.brbraniewo.pl wypełnić formularz (w zakładce rejestracja) oraz uiścić opłatę startową w wysokości 30 zł.

 

Wydarzenie na żywo będzie można śledzić na naszej stronie za pośrednictwem kamer internetowych

Redakcja TVBraniewo24
II Braniewski Bieg Hozjusza. Ostatnia szansa na zapisy
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (1)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.