Weekend na drogach: Dwa wypadki, troje rannych

  • 4 września 2017, 10:46
  • informacja prasowa PSP w Braniewie
  • Na sygnale
Weekend na drogach: Dwa wypadki, troje rannych fot. PSP w Braniewie
W sobotę i niedzielę na drodze wojewódzkiej 504 (Braniewo-Elbląg) doszło do dwóch zdarzeń drogowych w wyniku, których ucierpiały trzy osoby.

Niebezpieczne omijanie

W sobotę, 2 września około godz. 13:00 na drodze wojewódzkiej nr 504 w pobliżu miejscowości Narusa gm. Frombork doszło do zderzenia seata oraz dostawczego volkswagena. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały ranne i przewiezione przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz strażaków-ochotników z jednostki OSP Frombork. Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej trwały około trzech godzin.

 

Wjechała w kałużę, straciła panowanie nad autem

W niedzielę, 3 września około godz. 19:00 na drodze wojewódzkiej nr 505 w pobliżu miejscowości Baranówka gm. Frombork doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem pojazdu osobowego marki Seat. Kierująca pojazdem straciła panowanie nad autem i uderzyła bokiem w przydrożne drzewo.  Kobieta została przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Na miejsce wypadku skierowania dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz strażaków-ochotników z OSP Frombork. Okoliczności zdarzenia na miejscu wyjaśniali braniewscy policjanci. 

informacja prasowa PSP w Braniewie

Zdjęcia (13)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

X21
04.09.2017, 20:23
X21
Opony zimowe swoje robią