Miss Ziemi Braniewskiej 2018. Rozpoczynamy głosowanie internautów!

Przed nami finałowa gala Miss Ziemi Braniewskiej 2018. Już 3 marca okaże się, kto zdobędzie koronę oraz tytuł najpiękniejszej mieszkanki naszego powiatu.

Podczas uroczystej gali przed jurorami zaprezentuje się 21 finalistek - dwanaście nastolatek i dziewięć pełnoletnich kobiet. Głosowanie na najpiękniejszą finalistkę odbywa się także za pośrednictwem internetu. Kandydatka, która zdobędzie najwięcej głosów w naszym plebiscycie, otrzyma tytuł Miss Ziemi Braniewskiej Internautów. Poniżej prezentujemy zdjęcia wszystkich finalistek. Głosowanie trwa do piątku (2 marca) do godz. 23.00. Wyniki plebiscytu poznamy w sobotę (3 marca) podczas uroczystej Gali Finałowej, transmitowanej na żywo na stronie Telewizji Braniewo24. Wydarzenie rozpocznie się o 20.00 w Braniewskim Centrum Kultury.

Zasady głosowania

Jak zarejestrować się w serwisie www.tvbraniewo24.pl?

Aby zarejestrować bezpłatne konto w serwisie www.tvbraniewo24.pl wystarczy wypełnić formularz. Osoby, które posiadają aktywny profil na portalu społecznościowym Facebook lub w Google mogą użyć go do zarejestrowania się, a potem logowania na stronie www.tvbraniewo24.pl.


Głosowanie zostało zakończone w dniu 2018-03-02 23:00:00.

Dziękujemy wszystkim za oddanie głosu! :-)

Partnerzy i sponsorzy konkursu