Zgubił betoniarkę. Spadła z przyczepki przed samochodem nauki jazdy

W sobotę (5.10.2019) w Braniewie doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego. Kierowca volkswagena na skrzyżowaniu "zgubił" betoniarkę. Maszyna spadła z przyczepki tuż przed "elką" jednego z braniewskich ośrodków szkolenia kierowców. Nagranie zarejestrowała nasza kamera.

Wszytko działo się około 12.30 na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w Braniewie. Jak widać na nagraniu, volkswagen z przyczepą skręcał w lewo z pl. Piłsudskiego w ul. Królewiecką. Nagle ładunek, który przewoził, zaczął się przechylać i wypadł na jezdnię. Maszyna przekoziołkowała i zatrzymała się kilka metrów przed samochodem nauki jazdy.

- Podczas szkolenia mieliśmy wykonywać skręt w prawo, mając zielone światło - mówi Pietrzak i zaznacza, że to "elka" miała pierwszeństwo. - Pojazd, który jechał z naprzeciwka uważał, że zdąży, posiadał na przyczepce betoniarkę, była niezabezpieczona - dodaje.

Szybka reakcja kursanta sprawiła, że auto zatrzymało się i nie doszło do kolizji.

- Pedał sprzęgła wcisnął do oporu i pedał hamulca, co jest gwarancją, że na krótkim odcinku drogi potrafimy się zatrzymać - opowiada Pietrzak.

Na szczęście poza uszkodzonym sprzętem nikomu nic się nie stało. 

 

Kolizja i zgubiony ładunek. Pechowe przedpołudnie na ulicach Braniewa

Drzwi odpadły podczas jazdy

Redakcja TVBraniewo24
Zgubił betoniarkę. Spadła z przyczepki przed samochodem nauki jazdy
— Wideo niedostępne na urządzeniach z systemem Android, iOS
Udostępnij:
Oceń:

Kamery On-Line


Komentarze

Na czas ciszy wyborczej przed II turą wyborów prezydenckich komentarze zostały wyłączone.