Ostatnie przygotowania do finału Miss Ziemi Braniewskiej 2018. W sobotę uroczysta gala

Już jutro o 20.00 w Braniewskim Centrum Kultury odbędzie się Gala Finałowa Miss Ziemi Braniewskiej 2018. O koronę i tytuł miss powalczy dwadzieścia jeden kandydatek - dwanaście nastolatek i dziewięć dorosłych pań. Finał konkursu będziemy transmitowali na żywo.

Przygotowania do finałowej gali rozpoczęły się kilka tygodni wcześniej. Najwięcej energii i zaangażowania wymagało ćwiczenie choreografii. Perfekcyjne przygotowanie układów scenicznych wymagało wielu godzin ciężkiej pracy. Poza choreografią dziewczyny ćwiczyły układy sceniczne, uczyły się trudnej sztuki chodzenia po scenie w szpilkach oraz odpowiedniej prezentacji swoich walorów. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem specjalistów.

 

Jutro wieczorem poznamy najpiękniejszą mieszkankę powiatu braniewskiego. Finał konkursu poprowadzą  Mateusz Brewczak oraz Miss Polski z 2003 roku Kaja Kruszyńska. Przed publicznością i jurorami dziewczyny zaprezentują się w kilku odsłonach. Kandydatki będzie można zobaczyć  m.in. sukniach ślubnych i wieczorowych oraz w  kolekcji strojów kąpielowych i sportowych. Dodatkowa atrakcją będą pokazy najnowszych kolekcji Kren Paul oraz projektantki, a zarazem organizatorki konkursu Miss Ziemi Braniewskiej 2018 j Anny Kowalczyk. Uroczystą gale uświetnią również swoim występem gwiazdy wieczoru  - Gosia Andrzejewicz oraz Tomasz Storynowski z Elizazilee.

 

W konkursowym jury zasiądzie 11 osób. Z pośród wszystkich 21 kandydatek jurorzy wybiorą Miss Ziemi Braniewskiej oraz I i II Wicemiss w kategoriach: nastolatki i dorosłe. Swoją faworytkę wskaże również publiczność zebrana w sali Braniewskiego Centrum Kultury. Podczas Gali zostanie rozstrzygnięty plebiscyt o tytuł Miss Internetu Ziemi Braniewskiej 2018.

 

Transmisję z sobotniego finału będzie można oglądać na żywo na stronie Telewizji Braniewo24. Rozpoczęcie konkursu o godzinie 20.00. Zapraszamy.

Do piątku do 23.00 można głosować na Miss Internetu Ziemi Braniewskiej 2018. Głosować można po kliknięciu w link

Redakcja TVBraniewo24
Ostatnie przygotowania do finału Miss Ziemi Braniewskiej 2018
— Redakcja TVBraniewo24

Zdjęcia (34)

Udostępnij:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

XDXD
05.03.2018, 19:11
XDXD
XDXDXDXD
Piotr
03.03.2018, 10:05
Piotr
Odważne dziewczyny, akceptujące siebie z ambicjami by coś osiągnąć w życiu lub chociaż się sprawdzić na ile je stać. Bez względu na wynik - gratuluję odwagi i samozaparcia.
Pani
03.03.2018, 7:40
Pani
Jak za duże ? Najlepiej żeby wyglądały jak trzonek od miotły ogarnij się człowieku ciekawe jak ty wyglądasz?!
Wtf
02.03.2018, 23:07
Wtf
Haha haha haha nie mogę. Jak już to one powinny startować bez makijażu i że zwykłymi stanikami (no push-up)
Braniewianin
02.03.2018, 22:14
Braniewianin
Niektóre są zdecydowanie za "duże" jak na miss.